MENU

Služby penzionu Na Náměstí

Ubytování v centru města a mnoho skvělých služeb.

V penzionu Na Náměstí se snažíme, aby si každý host pobyt u nás opravdu užil. Právě proto naše služby stále vylepšujeme. Připravené jsou pro Vás klasické "hotelové" služby a i něco málo navíc. Pravidelně spolupracujeme s městem a propagujeme různé venkovní hry, které mohou Váš pobyt zpestřit. Vstup do městského muzea nebo ZOO se slevou je samozřejmostí. Přečtěte si seznam výhod a služeb, které u nás naleznete! Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým penzionu Na Náměstí 

Služby
Parkování Parkování je pro všechny ubytované hosty ZDARMA (1 auto/ 1 pokoj). Penzion se nachází v pěší zóně města. Zaparkujte na Náměstí Odboje, nebo na navazujícím Náměstí Václava Hanky. Z Náměstí Odboje projděte Revoluční ulicí vzhůru (pěší zóna) a na jejím konci je naše recepce v cestovní agentuře INVIA (mezi bankami UCB a ČSOB). Zde se ubytujete a obdržíte klíče spolu s čipem k parkování. Parkoviště není hlídané.
Wi-Fi připojení Internetové Wi- Fi připojení je v celém objektu ZDARMA.
Check - in (příjezd) Příjezd na ubytování je možný od 14:00 do 19:00. Mimo vyhrazený čas je možné ubytovat se pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu.
Check - out (odjezd) Pokoje musí být uvolněny do 10:00.
Early check - in/ out

V rámci ubytování nabízíme i brzký příjezd (12:00) a pozdější odjezd (12:00) dle aktuální dostupnosti a pouze po dohodě s recepcí. Poplatek za každou službu je 300 Kč.

Recepce Recepce je otevřena od 08:00 do 20:00. Přes víkendy (sobota + neděle) a svátky je recepce v provozu od 14:00 do 19:00.
Správa rezervace přes aplikaci Alfréd ZDARMA můžete editovat svou rezervaci přes webové rozhraní, které funguje jak na počítači, tak na mobilním telefonu. Vyplňte online check-in, objednejte si naše služby nebo zaplaťte za celou rezervaci a nečekejte zbytečně na recepci. Přihlásit se můžete zde, pomocí rezervačního kódu, který máte v potvrzovacím e-mailu.
Restaurace V areálu penzionu se nachází skvělá restaurace Ve Dvoře. Více informací a otevírací dobu naleznete v sekci "restaurace" nebo na oficiálních stránkách restaurace - baroque.cz/ve_dvore. K večeři na Vás čeká malá delikátní pozornost jako dárek.
Snídaně Bohatá bufetová snídaně (do 8 osob kontinentální/servírovaná) probíhá přímo v restauraci Ve Dvoře. Snídaně je podávána ve všední dny od 7:00 do 9:30 a přes víkendy od 8:00 do 10:00. Způsob servírování snídaní se může měnit i dle aktuálních hygienických opatření.
Dětská postýlka K dispozici máme jednu postýlku, kterou nabízíme ZDARMA včetně matrace a povlečení. Na pokoji je připraven i koš na dětské pleny.
Úschovna lyží a kol Pro všechny ubytované hosty je úschovna k dispozici ZDARMA.
Kola Kola je možné si zapůjčit na 5 (250 Kč/ osoba) nebo 10 hodin (400 Kč/ osoba). Nabízíme pouze kola pro dospělé osoby. ZDARMA Vám zapůjčíme helmu, zámek, světýlko a blikačku.
Koloběžky Koloběžky je možné si zapůjčit na 5 (250 Kč/ osoba) nebo 10 hodin (400 Kč/ osoba). Nabízíme pouze koloběžky pro dospělé osoby. ZDARMA Vám zapůjčíme helmu a zámek.
Draky Pro malé i velké nabízíme draka na půl dne (5 hodin) za 150 Kč/ 1 drak.
Vstupenky do ZOO a muzea se slevou Rezervujte si cenově zvýhodněné vstupenky do ZOO Safari ve Dvoře Králové online zde. Nestíháte online rezervaci? Na recepci penzionu Vám dáme kartičku na 10% slevu, kterou můžete uplatnit přímo na pokladně ZOO (sleva je platná pouze na klasický vstup a vstup na Safari vlastním automobilem. Slevy se nesčítají). Využijte slevu 20 % i do městského muzea přes naší recepci.
Víno na pokoji Za příplatek zajistíme kvalitní víno nebo prosecco na pokoj. Stačí se předem domluvit s recepcí penzionu.
Další doplňkové služby ZDARMA Set na přípravu kávy a čaje, fén, stolní hry, ventilátor na pokoji v letních měsících a venkovní dětský koutek.
Penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové nad Labem hodnocení