MENU

Kavárna Pasáž Dvůr Králové nad Labem

Výběrová káva, domáci dorty a mnoho dalšího

Domácí atmosféra ve Dvoře

Již řadu let s naším týmem provozujeme Penzion Na Náměstí. Stále se snažíme rozšiřovat nabídku služeb a právě proto jsme se rozhodli, že přímo ve dvoře penzionu otevřeme kavárnu Pasáž a restauraci Pasáž.

Rádi bychom nejen našim ubytovaným hostům, ale i lidem ze Dvora Králové nabídli místo se skvělou atmosférou, výběrovou kávou a domácími zákusky, kde se všichni budou cítit jako doma. V teplých dnech bude k dispozici venkovní dětské hřiště, kde si Vaše děti vyhrají a Vy si budete moci užít příjemně strávené ráno, odpoledne či podvečer.

OFICIÁLNÍ WEB KAVÁRNY: cafepasaz.cz

ZKUŠEBNÍ PROVOZ: 30.5. a 31.5.2023

Naši novou kavárnu Pasáž "na zkoušku" otevřeme již v úterý 30.5.2023! Rádi Vás přivítáme na zahrádce a uvaříme Vám kávu z výběrových zrn nebo namícháme jeden z našich osvěžujících drinků. Připravená bude i nabídka domácích dezertů a pomazánek.

OTEVÍRACÍ PRODLOUŽENÝ VÍKEND: 1.6. - 4.6.2023

V průběhu celého otevíracího víkendu bude probíhat soutěž o dárkové poukazy do kavárny a restaurace Pasáž. Dejte si u nás v průběhu zmiňovaných 4 dní jakýkoliv nápoj nebo občerstvení, účet vložte do boxu u kasy a počkejte, zda se právě na Vás usměje štěstí. Další skvělé akce naleznete přímo zde.

.

.

Penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové nad Labem hodnocení