MENU

Novinky

Přijeďte si do Pasáže vychutnat další povedenou volbu sládků a nezapomeňte, dostupná je pouze do vyčerpání zásob!

Proč byste měli dorazit na víkend rybích specialit k nám do Pasáže, který se bude konat 14.- 16. června? Odpověď je velice jednoduchá!

Maso sladkovodních ryb má nízký obsah tuku, jejich maso je dobře stravitelné a obsahuje vitamíny (například A, B, D), množství minerálních látek a esenciálních aminokyselin! Navíc oddalují stárnutí!

Krásné počasí je tady, a to znamená jediné! Sklizeň čerstvých jahod a chřestu!

Tohle tu ještě nebylo! Vyhrajte polední menu u nás v restauraci na celý týden zcela zdarma! Nemusíte nic sdílet a ani odpovídat na otázky! Aby soutěž byla ještě zajímavější, přidáváme i druhou a třetí cenu.

Je to opět tady!  Tradiční Královédvorský majáles! 

Přijeďte si do Lipnice užít Olympijský pochod, který je vhodný i pro kočárky a pálení čarodějnic!

Hledáte program na víkend? 
.
České farmaceutické muzeum zve na tradiční zahradnické trhy.

Další gastro jízdy v Pasáži! Těšíte se stejně jako my?

Již v lednu na Vás čekají zabijačkové hody. V únoru společně oslavíme svátek zamilovaných a přidáme i trochu tyrolské kuchyně. V březnu si zajedeme do Ameriky a vyzkoušíme ty nejlepší burgery.

I u nás v Pasáži si budete moct užít tu pravou vánoční atmosféru! Od 1.12. do 3.12. jsme si pro Vás připravili adventní vánoční víkend.

Ušetřete čas v kuchyni a přijďte si vychutnat naše skvělé svatomartinské menu do naší restaurace. V případě zájmu o celou husu je nutná objednávka minimálně 24hodin předem. Těšit se můžete na Svatomartinská vína z vinařství Omasta.

Hledáte příjemné místo ve Dvoře Králové, kde byste pro své zaměstnance a partnery uspořádali vánoční večírek? Co takhle u nás v Pasáži?

Na svatého Martina můžete hodovat s námi! 

Podzimní výzdoba v Pasáži! Deštníky jsme vyměnili za draky.

Pro všechny milovníky piva máme dobrou zprávu! Již 5. října od 18:00 začíná prodej TANKOVÉ PLZNĚ!
.
První den zde budeme mít i mistra výčepního přímo z plzeňského prazdroje. 
.
Přijďte ochutnat! První pivo je na nás!

Aktualizovali jsme výhodné benefity k ubytování platné pro konec roku 2023 a celý rok 2024. 

Další nejen gastroakce naší restaurace Pasáž! 
.
Naplánujte si příjemně strávené dny v naší společnosti. Do konce roku se můžete těšit na mořské speciality, luxusní zvěřinu a již tradiční Svatomartinské posvícení.
.
Na první advent připravujeme rozsvícení vánočního stromku a nebudou chybět ani vánoční dobroty.
.
Tak co, těšíte se tak jako my?

Již tento víkend se můžete těšit na skvělou přehlídku našich burgerů

Přijďte se o skvělé chuti přesvědčit sami.

Pokud si je budete chtít vzít s sebou, jsme na to připraveni také.

Těšíme se na Vás!

Steakový víkend startujeme již tento pátek (28.7.2023) od 17 hodin.

K dobrému jídlu si můžete dopřát skvěle vychlazené pivečko nebo lahodné vínečko.

Neváhejte dorazit a ochutnat naše vyladěné speciality, které jsme pro Vás nachystali.

Rezervace možná na tel. čísle +420 606 724 597.

V období prázdnin a letních radovánek pro Vás chystáme plno akcí jak pro dospělé tak pro rodiče s dětmi.

Další grilování v Pasáži ve Dvoře Králové již 21.7.2023! Doporučujeme udělat si rezervaci přes Facebook/ Instagram, e-mail info@restauracepasaz.cz nebo na tel. čísle 606 724 597.

Na léto jsme pro vás připravili krásnou ozdobu pasáže! Zamilujete si to u nás!

Před šesti lety jsme zrekonstruovali již nevyužívaný prostor v centru Dvora Králové nad Labem. Vznikl multifunkční komplex se širokou nabídkou služeb pro veřejnost, jehož součástí je i Penzion Na Náměstí, který provozujeme.

Jedna z mnoha akcí konaných v okolí je velikonoční stezka. Přijeďte s dětmi v sobotu 8. dubna na fotbalové hřiště do Libotova. Čeká tu na vás již zmíněná velikonoční stezka plná úkolů i zajímavostí. Nebude chybět pletení pomlázky a velikonoční dílničky.

Jednou za rok u nás můžete ochutnat zhruba stejně diskutabilní jídla jako je v Itálii třeba pizza s ananasem.
Jen a pouze na Apríla vám nabízíme poklady devadesátkové kuchyně v podání konceptu baroque. Aprílová kuchyně aneb hospodská klasika v podání konceptu baroque. 

Další tematická výzdoba v areálu penzionu!

Připravili jsme pro vás seznam nejzajímavějších akcí ve Dvoře a okolí, který budeme pravidelně aktualizovat. Můžete si zde stáhnout přehled kulturních akcí v pdf nebo navštívit oficiální stránky města, kde naleznete detaily ke každé akci - https://www.penzionnanamesti.cz/cs/volny-cas/akce-dvur-kralove-nad-labem/.

I tento rok jsme obdrželi od portálu Booking skvělé hodnocení! Jsme rádi, že se náš penzion každoročně umisťuje mezi těmi nejlepšími. Vážíme si každého jednoho hosta, který projde branami našeho penzionu. Děkujeme!

Zvičina je nejvyšším kopcem 17 km dlouhého horského hřbetu. O 300 m převyšuje Dvůr Králové nad Labem a proto je ideálním místem pro zimní radovánky! Vezměte děti, půjčte si od nás boby a hurá na Zvičinu!

Už víte, kam vyrazíte na jarní prázdniny? Chtěli byste zažít něco opravdu výjimečného? V průběhu celých jarních prázdnin nabídne safari park speciální komentované prohlídky za africkými zvířaty, a to zcela zdarma, až 2krát týdně se zkušeným průvodcem! Cílem bude nová expozice tučňáků brýlových!

Co se u nás v únoru děje? Čekají na vás textilní dílničky, tataráky v restauraci baroque, výprava za tučňáky a mnoho dalšího!

Další vyladěná akce s tématem TATARÁKY nás čeká 17.2. Těšit se můžete na klasický hovězí tatarák nebo tatarák z dančího masa od našich řezníků. Na své si přijdou i vegetariáni.
Tataráky se budou podávat v menší nebo větší gramáži a v nabídce nebude chybět ani degustační prkénko, kde budete mít možnost ochutnat všechny naráz.
Začínáme v pátek 17.2. od 17:00 a budeme pokračovat po celý víkend.
Rezervace přijímá restaurace na tel. čísle 604 710 578 nebo přes e-mail vedvore@baroque.cz.
Milovníci ostrého jídla pozor! Těšit se můžete na Ohnivý víkend, kde jsme si pro vás připravili spoustu pikantností!
Začínáme 20. 1. od 17:00 do vyprodání zásob. Doporučujeme rezervaci na čísle +420 604 710 578 nebo přes e-mail vedvore@baroque.cz.
Těšíme se na vás!

Představujeme vám vyladěné chutě v restauraci ve dvoře pro rok 2023

Přijďte si potisknout ubrousek, tašku či přinesené oblečení. Na akci není potřeba se registrovat.

Přijďte si v lednu zabruslit na zimní stadion.

Děkujeme všem našim hostům za návštěvu a partnerům za spolupráci v roce 2022 a těšíme se na Vás opět v roce novém.

Přijeďte k nám do pasáže na malé sousedské trhy, které se uskuteční 16.12. od 14:00 do 18:00. Těšit se můžete na české lokální výrobky, malé řemeslníky a výrobky maminek na mateřské dovolené. Vstupné je zcela zdarma a vánoční atmosféra zajištěna! Těšíme se na vás! 

Už i u nás je připravena vánoční výzdoba. Nezapomeňte, penzion je od 23.12. zcela uzavřen. Restaurace je rovněž otevřena pouze do 23.12.2022.

Neváhejte a využijte probíhající akce z adventního kalendáře - https://www.baroque.cz/ve_dvore/. Budeme tu pro vás opět v pondělí, 2.1.2023.

Ozdobili jsme vánoční stromek i okolí penzionu! 

Máme pro Vás další skvělou novinku! Již za pár dní se budou na pokojích penzionu instalovat nové klimatizace. Vyslyšeli jsme požadavky Vás, našich hostů a téměř nereálné se stalo skutečností! Jsme rádi, že Vám u nás bude v létě ještě o něco lépe!

Klimatizace jsou na svém místě! U nás v létě zvládnete i vysoké teploty.

Chystáte se k nám přijet v týdnu po 20. hodině nebo přes víkend po 19. hodině? Nevyhovuje vám otevírací doba naší recepce? I tento problém jsme již vyřešili! Před vstupem do penzionu jsme umístili schránku na výdej klíčů! V případě, že plánujete přijet do Dvora právě po těchto hodinách, prosím napište nám na penzion@nanamesti.cz nebo zavolejte na +420 499 329 128 a PIN kód Vám před příjezdem zašleme spolu s dalšími potřebnými instrukcemi. Jedinou podmínkou je, abyste měli pobyt před příjezdem plně uhrazen.

Na každém pokoji čeká na všechny naše ubytované hosty poctivě filtrovaná voda. Na požádání vám ji recepce ráda doplní. 

Další novinka, kterou jsme si pro vás připravili? Malá nápověda – vaše cennosti si můžete nechat v klidu na pokoji a nemusíte je dávat na recepci nebo je všude brát s sebou! O čem to mluvíme? O trezorech? Ano, přesně tak! Dnes proběhla instalace trezorů do jednotlivých pokojů. Naše recepce vám při příjezdu předá instrukce, jak se trezor používá! Instrukce samozřejmě naleznete i ve vašem pokoji.

Věděli jste, že u nás v penzionu si můžete propojit dva pokoje a vznikne Vám jeden, opravdu prostorný pokoj se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem?

Všichni ubytovaný hosté mají v restauraci ve Dvoře slevu 10 % na veškerou konzumaci.

Na Náměstí jsme si pro Vás připravili další službu - polopenzi v místní restauraci ve dvoře.

Hledáte originální dárek pro své blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do našeho penzionu. Ve Dvoře Králové je opravdu hodně co poznat a zažít.

Penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové nad Labem hodnocení