MENU

Novinky

O víkendu si restaurace ve dvoře pro vás nachystala jídla inspirovaná Asií.

Jako každý rok, tak i tento srpen se můžete těšit na spoustu akcí, které se pořádají přímo ve Dvoře nebo blízkém okolí!

Burger puzzle v restauraci Ve dvoře 9. a 10.7., vždy od 11:00 ! Sestavte si sami šťavnatý burger z čerstvých surovin.

Máme pro Vás další skvělou novinku! Již za pár dní se budou na pokojích penzionu instalovat nové klimatizace. Vyslyšeli jsme požadavky Vás, našich hostů a téměř nereálné se stalo skutečností! Jsme rádi, že Vám u nás bude v létě ještě o něco lépe!

Klimatizace jsou na svém místě! U nás v létě zvládnete i vysoké teploty.

V kavárně dvoreček (www.baroquedvorecek.cz) si 30.6. každý žák může za symbolickou cenu 20 Kč ozdobit svůj zmrzlinový pohár! Postačí pouze ukázat své vysvědčení a pustit se do toho!

Královédvorské léto začíná! Užijte si léto plné koncertů, venkovních představení a dalších akcí! Těšit se můžete na venkovní kino, den piva nebo zahradní slavnosti. Druhý ročník Královédvorského léta startuje již 22. června a potrvá až do konce srpna!

V restauraci baroque v průběhu celého června probíhá akce “odpolední chill out“ a v kavárně dvoreček “proseccobraní“! Neváhejte a zastavte se na osvěžující drinky za skvělé ceny!

Skvělá akce v restauraci ve dvoře nejen pro milovníky vína a dobrého jídla! V pátek 10. června se od 19. hodin můžete těšit na degustační menu s vinařem! Každé jídlo bude sladěné s víny, které pro tento večer vybral Patrik Staško z Vinařství Naturvini z Pálavy!
Menu bude obsahovat degustační set 5 vín a 5 jídel v celkové hodnotě 690 Kč/ osoba. Rezervace je nutná předem na tel. čísle +420 604 710 578.

 

Přijeďte si s námi užít skvělý večer v doprovodu kvalitních vín!

Chystáte se k nám přijet v týdnu po 20. hodině nebo přes víkend po 19. hodině? Nevyhovuje vám otevírací doba naší recepce? I tento problém jsme již vyřešili! Před vstupem do penzionu jsme umístili schránku na výdej klíčů! V případě, že plánujete přijet do Dvora právě po těchto hodinách, prosím napište nám na penzion@nanamesti.cz nebo zavolejte na +420 499 329 128 a PIN kód Vám před příjezdem zašleme spolu s dalšími potřebnými instrukcemi. Jedinou podmínkou je, abyste měli pobyt před příjezdem plně uhrazen.

Na každém pokoji čeká na všechny naše ubytované hosty poctivě filtrovaná voda. Na požádání vám ji recepce ráda doplní. 

Další novinka, kterou jsme si pro vás připravili? Malá nápověda – vaše cennosti si můžete nechat v klidu na pokoji a nemusíte je dávat na recepci nebo je všude brát s sebou! O čem to mluvíme? O trezorech? Ano, přesně tak! Dnes proběhla instalace trezorů do jednotlivých pokojů. Naše recepce vám při příjezdu předá instrukce, jak se trezor používá! Instrukce samozřejmě naleznete i ve vašem pokoji.

Dva dny plné skvělé hudby a zábavy! To je KRÁLOVÉDVORSKÝ MAJÁLES! Vše bude probíhat na náměstí T. G. Masaryka v pátek a sobotu, 30.4 a 1.5.2022.
Těšit se můžete na dětské odpoledne plné her a soutěží, na pop-rockovou skupinu ze Šumperku O5 a Radeček a mnoho dalšího!
V penzionu Na Náměstí máme k dispozici ještě 2 velké pokoje až pro 5 osob (ideální pro partu přátel).

Věděli jste, že u nás v penzionu si můžete propojit dva pokoje a vznikne Vám jeden, opravdu prostorný pokoj se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem?

Všichni ubytovaný hosté mají v restauraci ve Dvoře slevu 10 % na veškerou konzumaci.

Na Náměstí jsme si pro Vás připravili další službu. Již od února si k ubytování můžete navíc k snídani, která je v ceně, doobjednat i večeři v místní restauraci ve dvoře za zvýhodněnou cenu.

Hledáte originální dárek pro své blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do našeho penzionu. Ve Dvoře Králové je opravdu hodně co poznat a zažít.

Ozdobili jsme vánoční stromek i okolí penzionu! 

Rezervujte si svůj pokoj se slevou, překvapením v restauraci a zapůjčením draka!

Ve Dvoře Králové je pro Vás připravená pohádková cesta městem. Zabavte se s dětmi, projděte si město a poslechněte si pohádku Vnučka čaroděje Modromíra!

‼ Přímo v našem penzionu získáte QR kód, který vás odkáže na 1. kapitolu audioknihy.

Kde se nacházejí další kapitoly? To se dozvíte přímo na stránkách města - https://www.dvurkralove.cz/cs/cilove-skupiny/rodiny-s-detmi/pohadkova-cesta.html.
Další výhoda pro naše ubytované hosty! Využijte slevu 20 % do městského muzea a prohlédněte si jednu ze stálých expozic nebo si užijte například Festival muzejní noci s bohatým doprovodným programem (14.8.2021).
Více informací naleznete přímo na stránkách muzea - https://www.muzeumdk.cz/
 

Vše začalo výletem do města, kde si zvířátka užívala volný čas. Když ale slunce zalezlo za kopec Zvičiny, některá z nich cestu domů, do své ohrádky již zapomněla. Pomoz jim najít cestu zpátky!

Přečtěte si, co máte u nás v ceně pobytu. Stojí to opravdu za to!

A co se v létě u nás ještě chystá? No přeci KRÁLOVEDVORSKÉ LÉTO! Akce nejrůznějšího typu organizované městem Vás budou provázet celé léto. Kalendář akcí (pravidelně aktualizovaný): http://bit.ly/kralovedvorskeleto.

Užijte si dobrý koncert v rámci kulturního léta, které pro Vás organizuje Štěrbova vila na Přehradě Les Království. Vstupenky zakoupíte online na www.smsticket.cz nebo přímo u nás na recepci. Více informací o akcích- http://www.prehradaleskralovstvi.cz/kulturni-leto.

Vážení hosté, 

po dobu otevření penzionu pouze pro pracovní cesty je upravena provozní doba recepce 11:00 - 19:00.

Děkujeme vám za pochopení.

Zapůjčete si u nás na recepci jednoho z našich krásných draků a těšte se z jeho vzlétnutím vzhůru do oblak.

Plánujete jednodenní výlet po okolí? Doporučujeme vám navštívit největší skalní město ve střední Evropě - Adršpašsko-teplické skály.

Dobrodružtví ve Dvoře Králové vás čeká na každém rohu. Tentokrát vám představujeme novou zážitkovou hru Po stopách pokladu královédvorského.

Naším 5. tipem na výlet po okolí je bobová dráha s krásným výhledem na Krkonoše, který se zajisté neomrzí žádnému milovníkovi přírody. Avšak bobová dráha není to jediné, co v Areálu Mladé Buky naleznete. Doporučujeme vyrazit na celodenní rodinný výlet a v areálu využít dalších zážitků, které nabízí - Baldův svět, letní tubing a další.

Pohádkový kraj Boženy Němcové vás díky naučné stezce Babiččino údolí provede dějištěm románu Babička.

Vaše procházka započně v České Skalici u Barunčiny školy a bude pokračovat podél řeky Úpy do Ratibořic a dále až ke Starému bělidlu. Pokračovat můžete ještě kousek dál, k zřícenině hradu Rýzmburk.

Díky Frantšku Antonínu Šporkovi má Kuks jednu z nejkrásnějších dochovaných barokních památek v České republice. Hospitál Kusk prošel v letech 2010 - 2015 velkou rekonstrukcí a díky tomu mohou být jeho brány otevřeny široké veřejnosti.

Náš druhý tip na výlet vás zavede ke kouzelné přehradě Les Království, která svou fuknci plní již od roku 1909 a na kráse jí 100 let provozu rozhodně neubralo. 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu a okolí se dozvíte na našem Facebooku!

Víte, co se po královédvorském okolí skrývá krásných možností pro výlety? Právě pro ty, kteří náš kraj neznají, jsme si připravili "Tipy pro výlety". Postupně vás budeme zásobovat insipirací, co u nás podniknout a zažít.

Nové dárkové poukazy pro vaše blízké a přátelé jsou právě v prodeji.

Nový letní pobytový balíček pro rodiny s dětmi.

Čeká vás návštěva Zoo, celodenní vstupenka na koupaliště, výborné snídaně a překvapení na pokoji pro malé i velké.

Tak neváhejte a rezevujte, dokud je volná kapacita.

Dosáhli jsme skvělého výsledku v recenzích na portálu BOOKING.COM - Děkujeme :)

Pro připad, že byste chtěli ochutnat místní speciality, můžeme jednoznačně doporučit návštěvu restaurace Baroque - ve dvoře. Během letních dní si můžete užít příjemné posezení na venkovní zahrádce za doprovodu místního pivního speciálu - tankového piva Kopp z královédvorského pivovaru Tambor. Tento pivní speciál je k dispozici pouze v restauraci Ve dvoře. Byla by ovšem škoda zůstat pouze u piva a neochutnat některou z místních specialit. Mezi nabízené pochoutky patří například cibulové kroužky smažené v pivním těstíčku Kopp, nakládaný "romadůžek" nebo domácí tlačenka a utopence, nejedná se ale o klasická česká jídla, jak je znáte z takřka každé české hospody nebo hostince. Před uložením utopenců do nálevu je totiž pomalu pečou, díky čemuž uvolní aroma a při zakrojení se krásně rozvoní.

O víkendech se mimo klasická česká jídla servírují i speciality, u kterých kuchařovi meze nikdo neklade. V minulosti se zde servírovaly speciality jako například nutrie či krokodýli. Restaurace ve dvoře se odlišuje od ostatních restaurací v okolí dále tím, že si takřka vše vyrábějí sami, včetně pečiva. 

Mimo kvalitní tankové pivo a velmi chutné speciality si dále můžete vychnutnat šálek výběrové kávy v přilehlé kavárně Dvoreček.

Víte, že v ceně ubytování v moderně zařízených pokojích máte dále zdarma parkování přímo v areálu hotelu, kontinentální snídaně, internetové Wi-Fi připojení a satelitní TV?

Penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové nad Labem hodnocení