MENU

Novinky

Vánoční trhy v Kuksu začínají již tuto sobotu! 

Rezervujte si svůj pokoj se slevou, překvapením v restauraci a zapůjčením draka!

Ve Dvoře Králové je pro Vás připravená pohádková cesta městem. Zabavte se s dětmi, projděte si město a poslechněte si pohádku Vnučka čaroděje Modromíra!

‼ Přímo v našem penzionu získáte QR kód, který vás odkáže na 1. kapitolu audioknihy.

Kde se nacházejí další kapitoly? To se dozvíte přímo na stránkách města - https://www.dvurkralove.cz/cs/cilove-skupiny/rodiny-s-detmi/pohadkova-cesta.html.
Další výhoda pro naše ubytované hosty! Využijte slevu 20 % do městského muzea a prohlédněte si jednu ze stálých expozic nebo si užijte například Festival muzejní noci s bohatým doprovodným programem (14.8.2021).
Více informací naleznete přímo na stránkách muzea - https://www.muzeumdk.cz/
 

Jestliže se rozhodnete užít si večeři v restauraci ve Dvoře, dostanete skvělou domácí pozornost jako dárek.

Vše začalo výletem do města, kde si zvířátka užívala volný čas. Když ale slunce zalezlo za kopec Zvičiny, některá z nich cestu domů, do své ohrádky již zapomněla. Pomoz jim najít cestu zpátky!

Přečtěte si, co máte u nás v ceně pobytu. Stojí to opravdu za to!

A co se v létě u nás ještě chystá? No přeci KRÁLOVEDVORSKÉ LÉTO! Akce nejrůznějšího typu organizované městem Vás budou provázet celé léto. Kalendář akcí (pravidelně aktualizovaný): http://bit.ly/kralovedvorskeleto.

Užijte si dobrý koncert v rámci kulturního léta, které pro Vás organizuje Štěrbova vila na Přehradě Les Království. Vstupenky zakoupíte online na www.smsticket.cz nebo přímo u nás na recepci. Více informací o akcích- http://www.prehradaleskralovstvi.cz/kulturni-leto.

Vážení hosté, 

po dobu otevření penzionu pouze pro pracovní cesty je upravena provozní doba recepce 11:00 - 19:00.

Děkujeme vám za pochopení.

Zapůjčete si u nás na recepci jednoho z našich krásných draků a těšte se z jeho vzlétnutím vzhůru do oblak.

Plánujete jednodenní výlet po okolí? Doporučujeme vám navštívit největší skalní město ve střední Evropě - Adršpašsko-teplické skály.

Dobrodružtví ve Dvoře Králové vás čeká na každém rohu. Tentokrát vám představujeme novou zážitkovou hru Po stopách pokladu královédvorského.

Naším 5. tipem na výlet po okolí je bobová dráha s krásným výhledem na Krkonoše, který se zajisté neomrzí žádnému milovníkovi přírody. Avšak bobová dráha není to jediné, co v Areálu Mladé Buky naleznete. Doporučujeme vyrazit na celodenní rodinný výlet a v areálu využít dalších zážitků, které nabízí - Baldův svět, letní tubing a další.

Pohádkový kraj Boženy Němcové vás díky naučné stezce Babiččino údolí provede dějištěm románu Babička.

Vaše procházka započně v České Skalici u Barunčiny školy a bude pokračovat podél řeky Úpy do Ratibořic a dále až ke Starému bělidlu. Pokračovat můžete ještě kousek dál, k zřícenině hradu Rýzmburk.

Díky Frantšku Antonínu Šporkovi má Kuks jednu z nejkrásnějších dochovaných barokních památek v České republice. Hospitál Kusk prošel v letech 2010 - 2015 velkou rekonstrukcí a díky tomu mohou být jeho brány otevřeny široké veřejnosti.

Náš druhý tip na výlet vás zavede ke kouzelné přehradě Les Království, která svou fuknci plní již od roku 1909 a na kráse jí 100 let provozu rozhodně neubralo. 

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu a okolí se dozvíte na našem Facebooku!

Víte, co se po královédvorském okolí skrývá krásných možností pro výlety? Právě pro ty, kteří náš kraj neznají, jsme si připravili "Tipy pro výlety". Postupně vás budeme zásobovat insipirací, co u nás podniknout a zažít.

Nové dárkové poukazy pro vaše blízké a přátelé jsou právě v prodeji.

Nový letní pobytový balíček pro rodiny s dětmi.

Čeká vás návštěva Zoo, celodenní vstupenka na koupaliště, výborné snídaně a překvapení na pokoji pro malé i velké.

Tak neváhejte a rezevujte, dokud je volná kapacita.

Dosáhli jsme skvělého výsledku v recenzích na portálu BOOKING.COM - Děkujeme :)

Pro připad, že byste chtěli ochutnat místní speciality, můžeme jednoznačně doporučit návštěvu restaurace Baroque - ve dvoře. Během letních dní si můžete užít příjemné posezení na venkovní zahrádce za doprovodu místního pivního speciálu - tankového piva Kopp z královédvorského pivovaru Tambor. Tento pivní speciál je k dispozici pouze v restauraci Ve dvoře. Byla by ovšem škoda zůstat pouze u piva a neochutnat některou z místních specialit. Mezi nabízené pochoutky patří například cibulové kroužky smažené v pivním těstíčku Kopp, nakládaný "romadůžek" nebo domácí tlačenka a utopence, nejedná se ale o klasická česká jídla, jak je znáte z takřka každé české hospody nebo hostince. Před uložením utopenců do nálevu je totiž pomalu pečou, díky čemuž uvolní aroma a při zakrojení se krásně rozvoní.

O víkendech se mimo klasická česká jídla servírují i speciality, u kterých kuchařovi meze nikdo neklade. V minulosti se zde servírovaly speciality jako například nutrie či krokodýli. Restaurace ve dvoře se odlišuje od ostatních restaurací v okolí dále tím, že si takřka vše vyrábějí sami, včetně pečiva. 

Mimo kvalitní tankové pivo a velmi chutné speciality si dále můžete vychnutnat šálek výběrové kávy v přilehlé kavárně Dvoreček.

Víte, že v ceně ubytování v moderně zařízených pokojích máte dále zdarma parkování přímo v areálu hotelu, kontinentální snídaně, internetové Wi-Fi připojení a satelitní TV?

Penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové nad Labem hodnocení