MENU

Ubytování ve Dvoře Králové nad Labem

Penzion Na Náměstí nabízí ubytování přímo v historickém centru města Podkrkonošského podhůří.

Využijte nabídku ubytování v moderních pokojích Penzionu Na Náměstí a vydejte se prozkoumat památky malebného podkrkonošského města. Historické jádro Dvora Králové nad Labem vám bude ležet u nohou a jen pár kroků dále začínají turistické trasy, které vás zavedou k přírodním krásám.

 

Otevírací doba recepce: 

  • Po-Pá: 8.00 – 20.00
  • So-Ne: 14.00 – 19.00

Check in: od 14:00 do 20:00 (víkendy do 19:00)

 

 

UBYTOVÁNÍ V PENZIONU NA NÁMĚSTÍ

UBYTOVÁNÍ / V CENTRU MĚSTA

VLASTNÍ PARKOVÁNÍ

Penzion poskytuje ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a suitách. Některé pokoje mají výhled přímo na historické náměstí, jiné na panorama Zvičinského vrchu. Každý pokoj disponuje vlastím sociálním zařízením se sprchou a WC, lednicí a satelitní TV. Samozřejmostí je parkování přímo za penzionem a internetové Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma. Na recepci vám rádi poradíme, kam se vydat na výlet a co v okolí Dvora Králové neminout.

 

NAŠE POKOJE

 

SNÍDANĚ V CENĚ UBYTOVÁNÍ

KAVÁRNA / A RESTAURACE

BEZSTAROSTNÉ STRAVOVÁNÍ

Ani o hladu vás v Penzionu Na Náměstí nenecháme. Váš den nastartujeme vydatnou kontinentální snídaní. A pokud Vás přepadne hlad během dne, přímo u penzion se můžete dobře najíst v restauraci Ve Dvoře, případně si vychutnat výbornou kávu s domácím zákuskem v kavárně Dvoreček. K dispozici je i bezlepková strava či kuchyně pro vegetariány.

 

VÍCE O GASTRONOMII

 

 

Penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové nad Labem hodnocení