MENU

Restaurace Baroque - ve dvoře, Dvůr Králové nad Labem

Místo kde je pivo s jídlem v jednom tónu.

Restaurace ve dvoře

Hledáte vhodné místo ve Dvoře Králové, kde by jste se skvěle najedli a vychutnali si to pravé chlazené? Již nehledejte a navštivte restauraci ve dvoře (do slova a do písmene se restaurace nachází ve dvoře penzionu), která Vás dostane svou příjemnou atmosférou. Těšit se můžete na dokonale sladěné chutě jídla a piva KOPP z tanků vyrobeného pouze pro tuto restauraci. V letních měsících si můžete odpočinout na slunné letní terase, užít si grilování a výbornou kuchyni.

OFICIÁLNÍ WEB RESTAURACE: https://www.baroque.cz/ve_dvore/ 

Restaurace nabízí sezónní jídla z kvalitních surovin a právě proto se menu pravidelně mění. Jídla a domácí skleničky vlastní výroby si můžete koupit přímo na eshopu restaurace - www.baroquemarket.cz

Restauraci před pár lety navštívil i Lukáš Hejlík se svou gastromapu. Ve dvoře se mu velice líbilo a podnik vřele doporučuje!

Gastronomické akce 2022

Restaurace ve dvoře pro Vás připravila řadu skvělých akcí v průběhu celého roku. Těšit se můžete na romantické valentýnské menu, chřestové hody, burgerfest a mnoho dalšího! Nepromeškejte vyladěné chutě ve Dvoře Králové a sledujte aktuální informace přímo na webu nebo na facebooku restaurace zde.

Čas podávání snídaně nejen pro hosty penzionu: 

  • Všední dny: 7:00 - 9:30
  • Víkendy: 8:00 - 10:00 

Otevírací doba restaurace: 

  • Pondělí až čtvrtek: 10:00 – 21.00 (kuchyň do 20:30)
  • Pátek: 10:00 - 22:00 (kuchyň do 21:00)
  • Sobota 08:00 - 22:00 (kuchyň do 21:00)
  • Neděle: 08:00 - 20:00 (kuchyň do 19:30)
Penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové nad Labem hodnocení