MENU
Speciální nabídka

Novinky

Vážení hosté, 

po dobu otevření penzionu pouze pro pracovní cesty je upravena provozní doba recepce 11:00 - 19:00.

Děkujeme vám za pochopení.

V roce 2021 jsme otevřeli penzion pro pracovní cesty.

Takže pokud vás čeká obchodní jednání, schůzka s partnerem, neváhejte se na nás obrátit.

Online rezervace.

Vážení hosté, velice si vážíme vaší přízně. Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků a budeme se společně těšit na lepší rok 2021 ❤️

Blíží se čas vánoční.

Potěšte vaše blízké pobytem v Penzionu Na Náměstí. Vybrat můžete pobytový balíček nebo poukaz na hodnotu.

Objednávka dárkovách poukazů.

Vážení hosté,

penzion je stále otevřen pro pracovní cesty a cizince. Chceme vás ubezpečit, že dodržujeme všechna bezpečnostní opatření a snídaně podáváme dle přání hosta jako balíček na pokoj nebo v restauraci (za všech opatření).

Online rezervace.

Vážení hosté, také v našem penzionu si tato složitá situace žádá zavedení dočasných změn. Penzion je pro vás otevřen a rádi uvítáme kohokoliv, kdo chce vyrazit za relaxem do podkrkonoší. Prozatím upravujeme pouze provozní dobu recepce do 1. 11. 2020 následovně:

  • Po - Pá - 14:00 - 19:00
  • So - Ne - telefonická domluva (+420 499 329 128)
Děkujeme vám za pochopení.

Nový pobytový balíček, se kterým si užijte spoustu zábavy a poznáte naše krásné město, Dvůr Králové nad Labem.

Více informací o balíčku.

Zapůjčete si u nás na recepci jednoho z našich krásných draků a těšte se z jeho vzlétnutím vzhůru do oblak.

Plánujete jednodenní výlet po okolí? Doporučujeme vám navštívit největší skalní město ve střední Evropě - Adršpašsko-teplické skály.

Dobrodružtví ve Dvoře Králové vás čeká na každém rohu. Tentokrát vám představujeme novou zážitkovou hru Po stopách pokladu královédvorského.

V srpnu máme ještě několik volných termínů.

Tak neváhejte a využijte je třeba s akčním balíčkem Letní osvěžení na 2 noci, a vychutnejte si drink v příjemném prostředí kavárny Dvoreček.

Pobyt Letní osvěžení.

Naším 5. tipem na výlet po okolí je bobová dráha s krásným výhledem na Krkonoše, který se zajisté neomrzí žádnému milovníkovi přírody. Avšak bobová dráha není to jediné, co v Areálu Mladé Buky naleznete. Doporučujeme vyrazit na celodenní rodinný výlet a v areálu využít dalších zážitků, které nabízí - Baldův svět, letní tubing a další.

Budete trávit vaši dovolenou ve Dvoře Králové či v jeho okolí?

Pokud ano, doporučujeme zpestřit si váš program o jeden z koncertů nebo divadelních představení v nádherném prostředí Štěrbovy vily u přehrady Les Království.

Více informací o prodeji vstupenek.

Pohádkový kraj Boženy Němcové vás díky naučné stezce Babiččino údolí provede dějištěm románu Babička.

Vaše procházka započně v České Skalici u Barunčiny školy a bude pokračovat podél řeky Úpy do Ratibořic a dále až ke Starému bělidlu. Pokračovat můžete ještě kousek dál, k zřícenině hradu Rýzmburk.

Díky Frantšku Antonínu Šporkovi má Kuks jednu z nejkrásnějších dochovaných barokních památek v České republice. Hospitál Kusk prošel v letech 2010 - 2015 velkou rekonstrukcí a díky tomu mohou být jeho brány otevřeny široké veřejnosti.

Spokojení klienti jsou pro nás odměnou za naši práci a proto jsme se rozhodli, že Vám Vaši dovolenou ještě zpříjemníme. Pro letošní léto má penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové v nabídce 3 pobytové balíčky.

Náš druhý tip na výlet vás zavede ke kouzelné přehradě Les Království, která svou fuknci plní již od roku 1909 a na kráse jí 100 let provozu rozhodně neubralo. 

Jsme tu opět pro vás.

Víte, co se po královédvorském okolí skrývá krásných možností pro výlety? Právě pro ty, kteří náš kraj neznají, jsme si připravili "Tipy pro výlety". Postupně vás budeme zásobovat insipirací, co u nás podniknout a zažít.

Nové dárkové poukazy pro vaše blízké a přátelé jsou právě v prodeji.

Nový letní pobytový balíček pro rodiny s dětmi.

Čeká vás návštěva Zoo, celodenní vstupenka na koupaliště, výborné snídaně a překvapení na pokoji pro malé i velké.

Tak neváhejte a rezevujte, dokud je volná kapacita.

Dosáhli jsme skvělého výsledku v recenzích na portálu BOOKING.COM - Děkujeme :)

Buďte stále v obraze. Všechny novinky v hotelu a okolí se dozvíte na našem Facebooku!

Pro připad, že byste chtěli ochutnat místní speciality, můžeme jednoznačně doporučit návštěvu restaurace Baroque - ve dvoře. Během letních dní si můžete užít příjemné posezení na venkovní zahrádce za doprovodu místního pivního speciálu - tankového piva Kopp z královédvorského pivovaru Tambor. Tento pivní speciál je k dispozici pouze v restauraci Ve dvoře. Byla by ovšem škoda zůstat pouze u piva a neochutnat některou z místních specialit. Mezi nabízené pochoutky patří například cibulové kroužky smažené v pivním těstíčku Kopp, nakládaný "romadůžek" nebo domácí tlačenka a utopence, nejedná se ale o klasická česká jídla, jak je znáte z takřka každé české hospody nebo hostince. Před uložením utopenců do nálevu je totiž pomalu pečou, díky čemuž uvolní aroma a při zakrojení se krásně rozvoní.

O víkendech se mimo klasická česká jídla servírují i speciality, u kterých kuchařovi meze nikdo neklade. V minulosti se zde servírovaly speciality jako například nutrie či krokodýli. Restaurace ve dvoře se odlišuje od ostatních restaurací v okolí dále tím, že si takřka vše vyrábějí sami, včetně pečiva. 

Mimo kvalitní tankové pivo a velmi chutné speciality si dále můžete vychnutnat šálek výběrové kávy v přilehlé kavárně Dvoreček.

Ať už za pěkného počasí pěšky, tak za deštivého počasí autem, za nás můžeme jedině doporučit, abyste navštívili rozsáhlé podzemní prostory unikátní pozdně barokní pevnosti z 18. století v Jaroměři, která je od nás vzdálená pouhých 16 km!

Vstupné do podzemních komplexů činí 40 Kč pro dospělého a 20 Kč pro dítě, navštívit však můžete i železniční muzeum, které je v těsné blízkosti.

Jakmile Vás a Vaše ratolesti prohlídka pevnosti a muzea omrzí, dalším velkým lákadlem může být návštěva aquaparku s tobogánem a mnoha vířivkami a tryskami, též v Jaroměři. 

Víte, že v ceně ubytování v moderně zařízených pokojích máte dále zdarma parkování přímo v areálu hotelu, kontinentální snídaně, internetové Wi-Fi připojení a satelitní TV?

Penzion Na Náměstí ve Dvoře Králové nad Labem hodnocení